Jesteśmy zespołem pasjonatów zdrowia i fizjologii ludzkiego ciała, którzy nie zatrzymują się na utartych schematach dotyczących odżywiania i kondycji. Wyzwanie utrzymania optymalnego zdrowia rozważamy holistycznie (wieloaspektowo), indywidualnie wobec każdej osoby (jej cech, warunków, nawyków, a także potencjału). Szanujemy dowiedziony naukowo dorobek medycyny konwencjonalnej, ale i potrafimy czerpać korzyści z medycyny naturalnej.

Misja

Usługi Vitamin Clinic w zakresie infuzyjnych terapii witaminowych są novum poza leczeniem szpitalnym („łóżkowym”). Ufamy, że dzięki naszemu przygotowaniu merytorycznemu, dbałości o najwyższe standardy, a przede wszystkim priorytetowemu niesieniu pomocy w poprawianiu kondycji, nasi Pacjenci będą do nas wracać zdrowsi, silniejsi i pogodniejsi, jednocześnie rekomendując terapie i metody Vitamin Clinic jako ewidentnie skuteczne.

Zakładanie wenflonu do kroplówki
Zakładanie wenflonu do kroplówki
Pacjenci podczas sesji wlewów dożylnych

Vitamin Clinic to miejsce, które powstało z myślą o wszystkich, którzy dbają o swoje samopoczucie, zdrowie oraz formę. Główną ideą jego stworzenia jest kompleksowe podejście do tematu zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z profesjonalnymi sportowcami sylwetkowymi, mamy szeroką wiedzę o potrzebach organizmu, który poddany jest ciężkiemu wysiłkowi oraz metodach ich zaspokajania. Jednak nasza klinika otwarta jest zarówno na pomoc sportowcom jak i ludziom, którzy borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi, bądź po prostu chcą być najlepszą wersją siebie.

Partnerzy

Logo IDC Health Supplier
Logo Mauricz Training Centre
Logo ST Medical
Logo Lab One
logo LegalneProdukty.pl
Logo The Body
Logo Ground Game
Logo Evil Steak House