Jesteśmy zespołem pasjonatów zdrowia i fizjologii ludzkiego ciała, którzy nie zatrzymują się na utartych schematach dotyczących odżywiania i kondycji. Wyzwanie utrzymania optymalnego zdrowia rozważamy holistycznie (wieloaspektowo), indywidualnie wobec każdej osoby (jej cech, warunków, nawyków, a także potencjału). Szanujemy dowiedziony naukowo dorobek medycyny konwencjonalnej, ale i potrafimy czerpać korzyści z medycyny naturalnej.

Misja

Usługi Vitamin Clinic w zakresie infuzyjnych terapii witaminowych są novum poza leczeniem szpitalnym („łóżkowym”). Ufamy, że dzięki naszemu przygotowaniu merytorycznemu, dbałości o najwyższe standardy, a przede wszystkim priorytetowemu niesieniu pomocy w poprawianiu kondycji, nasi Pacjenci będą do nas wracać zdrowsi, silniejsi i pogodniejsi, jednocześnie rekomendując terapie i metody Vitamin Clinic jako ewidentnie skuteczne.

Vitamin Clinic to miejsce, które powstało z myślą o wszystkich, którzy dbają o swoje samopoczucie, zdrowie oraz formę. Główną ideą jego stworzenia jest kompleksowe podejście do tematu zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z profesjonalnymi sportowcami sylwetkowymi, mamy szeroką wiedzę o potrzebach organizmu, który poddany jest ciężkiemu wysiłkowi oraz metodach ich zaspokajania. Jednak nasza klinika otwarta jest zarówno na pomoc sportowcom jak i ludziom, którzy borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi, bądź po prostu chcą być najlepszą wersją siebie.