Odzyskaj siły witalne

Dla kogo?

Rozważ przyjęcie wlewów w formule Regeneration, jeśli:

  • Twoje osłabienie wynika z przebytej choroby, a w szczególności pobytu w szpitalu. Ta kroplówka pozwoli Ci szybciej wrócić do formy.
  • Odniosłeś kontuzję – od powierzchownego obtarcia skóry do głębokiego urazu, włącznie z połamanymi kośćmi.
  • Przesadziłeś(-aś) z wysiłkiem fizycznym, np. podczas morderczego treningu siłowego. Masz potężne zakwasy. Mimo dobrej diety Twój organizm nie jest w stanie w pełni zregenerować się samodzielnie.
  • Odczuwasz bóle w mięśniach i stawach, osłabienie.
  • W ostatnim czasie miałeś(-aś) tak duży natłok stresu, że odbiło się na Twojej kondycji psychofizycznej.

Działanie i efekty terapii

Regeneration to kroplówka wzmacniająca organizm kompleksowo i długofalowo. Odpowiednio dobrane proporcje aminokwasów białkowych aktywizują regenerację na poziomie komórkowym. Wraz z kluczowymi witaminami z grupy B uzdatniają łańcuchy metaboliczne i zabezpieczają pożądane procesy odbudowy wszystkich tkanek w organizmie  – od neuronów w mózgu, poprzez czerwone krwinki, po komórki w kościach.
Wzmocnienie organizmu realizowane jest również dzięki dobroczynnemu wpływowi odżywczej kompozycji na układ odpornościowy.
Ponadto zyskasz też pewność, że Twoje ciało zostanie nawodnione, a makroelementy wspomogą dodatkowo równowagę kwasowo-zasadową.
Rekonwalescencja urazów z użyciem wlewów Regeneration przebiega dużo szybciej i pewniej, redukując przy tym ewentualny ból i oraz dyskomfort psychofizyczny.

Zalecenia

Formuła polecana w serii (×3 i więcej).
Pamiętaj, że organizm najlepiej regeneruje się podczas snu. Zadbaj o odpowiedni czas niezmąconego odpoczynku i jakość wysypiania się.

Składniki

Sód
Potas
Witamina B7 / H
Witamina B5
Witamina B3 / PP
Fenyloalanina
Metionina
Seryna
Glutamina
Walina
Lizyna
Izoleucyna
Leucyna
Alanina
Glicyna
Facebook
Udostępni na Google+
http://vitaminclinic.eu/kroplowki/regeneration
Tweetnij
Dodaj na Pinterest
Udostępnij na LinkedIn